Sytuacja na rynku kryptowalut

Sytuacja na rynku kryptowalut okiem ekspertów

Sytuacja na rynku kryptowalut okiem ekspertów

Sytuacja na rynku kryptowalut jest mocno inna niż przed rokiem. Analogicznie rok remu świat wychodził z zadyszki po grudniowej bańce, w tym momencie mamy za sobą praktycznie rok ciągłych spadków. Robert Sluymer z Fundstrat Global Advisors – Strateg Strategstrat Global Advisors Robert Sluymer ostrzegł, że Bitcoin i rynek kryptowalut jako całość wykazują oznaki słabości. W jego ocenie „Struktura cen pozostaje słaba”.

Pierwsza polska giełda kryptowalut

Robert Sluymer z Fundstrat Global Advisors powiedział w środę, 6 lutego, że Bitcoin i większość kryptowalut wykazują oznaki słabości, jak donosi Bloomberg. Według ekspertów, waluty cyfrowe wydają się być podatne na przełamywanie nowych niskich poziomów, pomimo tego, że od początku roku 2018 poziom emisji spadł o ponad 80 procent. Cały rynek kryptowalut spadł w tym tygodniu o 1 miliard dolarów, a obecnie jest to limit rynkowy. nieco powyżej 111 miliardów dolarów.

Wartość 100 miliardów dolarów rzeczywiście wydaje się być silnym psychologicznym poziomem wsparcia, o czym świadczy sytuacja na rynku z połowy grudnia. Analityk nakreślił także, że kluczowym poziomem dla bitcoina jest cena 3,100 dolarów.

Niedawno, w grudniu 2018 r., szef działu badań w Fundstrat Global Advisors, Tom Lee, powiedział, że wartość Bitcoin waha się od 13 800 USD do 14 800 USD. Oparł swoje szacunki na liczbie aktywnych adresów portfeli, ilości transakcji na poszczególnych kontach, a także na czynnikach wpływających na podaż.

Lee powstrzymał się również od przewidywania ceny Bitcoin, po tym, jak jego koniec z 2018 roku przewidywał prognozę cen BTC wynoszącą 25 000 USD.

Czytaj także:  Lisk

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *