Prognoza ceny Bitcoin gold
02 Gru

Prognoza ceny Bitcoin gold

Przyjrzyjmy się jaka jest prognoza ceny Bitcoin gold. Po wyboistej premierze cena Bitcoin Gold była jak na rollercoasterze, jednak finalnie jej cena znacznie wzrosła. Podczas gdy wielu z nas odczuwa sceptycyzm wobec tej cyfrowej waluty, patrzymy na prognozę cen złota Bitcoin.

Pierwsza polska giełda kryptowalut

Cena Bitcoin gold

Bitcoin Gold ma na celu zmianę sposobu działania procesu wydobywczego. Bitcoin Gold ostatecznie wyeliminuje konieczność użycia potężnych maszyn górniczych (ASIC). Zajmuje się również przyciągnięciem większej liczby osób do systemu. Podstawowym celem jest uwolnienie sieci Bitcoin od dużych firm oferujących te produkty. Bitcoin Gold uważa, że ​​firmy te mają pewien wpływ na sieć.

Bitcoin Gold ma na celu „zdecentralizowanie Bitcoin”. Może to uczynić sieć bardziej dostępną dla użytkowników. Jednakże niektórzy eksperci z branży sugerują, że Bitcoin Gold może wkrótce stracić swój blask.

Przeczytaj także: jak zarobić 25% na kryptowalutach w dwa dni!

Prognoza ceny Bitcoin gold – czeka nas korekta?

Bitcoin Gold odnotował rajd, który doprowadził go do rekordowej wysokości 413,74 USD w dniu 24 listopada. Od 19 listopada cena uległa podwojeniu. Pomimo tego sukcesu, Bitcoin Gold stoi obecnie przed sceptycyzmem ze strony społeczności inwestorów. W szczególności niektórzy eksperci kwestionują rzeczywistą rolę kryptowaluty. Niektóre z komentarzy w mediach społecznościowych podkreślają, że Bitcoin Gold może być przeceniony. W rzeczywistości analiza akcji cen Bitcoin Gold sugeruje, że po drodze nastąpiła korekta. Obecnie cena Bitcoin Gold wynosi 353,02 USD.

Jaka będzie cena Bitcoin gold?

[wp_ad_camp_1]Cena Bitcoin Gold nie przekroczyła poziomu oporu na poziomie 360 ​​USD, tym samym przełamując rosnącą linię trendu. Eksperci rynkowi postrzegają taki ruch jako energetyczne wyczerpanie kryptowaluty, co sugeruje potencjalny spadek do 250 $ w krótkim okresie. Spread przekraczający 400 USD może jednak napędzić rajd do rekordowych poziomów powyżej 480 USD.

Jest kilka czynników, które musimy wziąć pod uwagę, aby uzyskać spójne oszacowanie ceny Bitcoin gold. Rzućmy okiem na kolejny fork, który miał miejsce w sierpniu (Bitcoin cash). Kiedy pojawił się Bitcoin cash, jego cena szybko skoczyła do rynkowej wartości około 4 miliardów dolarów w niewiarygodnie krótkim czasie, aby po chwili spaść do poziomu ok 1500 USD.

bitcoin cash price

Cena Bitcoin gold może zachować się jak cena Bitcoin Cash. Wielu doświadczonym traderom naprawdę nie podoba się fakt, że BTCC wystrzelił tak bardo, co nie zmienia faktu, że nowa kryptowaluta, która może być używana do celów wymiany, zyskuje na popularności. Cała marka Bitcoin zyskuje na populatności i coraz więcej ludzi przyciąga bitcoin i blockchain. Dodatkowo zespół odpowiedzialny za BTG oświadczył, że zamierza zaktualizować dokumentację górniczą dotyczącą kryptowalut, aby każdy mógł ją łatwo wydobywać. Na rynku, na którym górnictwo było w większości zdominowane przez technologię ASIC i Chiny, jest to ogólnie dobra wiadomość dla społeczności w mojej opinii.

Zacznij zarabiać na kryptoalutach

Bitbay polska giełda kryptowalut

 

Czytaj także:  Czy warto jeszcze inwestować w bitcoin?

Giełdy szykują się na Bitcoin gold

Giełda Bitbay urchoimiła już wczoraj możliwość tradingu na nowej kryptowalucie. Po ogłoszeniu, że BTG zostanie wydany wczoraj o 19:00 UTC, popyt na giełdzie Futures spowodował, że cena zaczęła gwałtownie rosnąć. Kosztował od 150 do 160 USD od 10 listopada do ponad 450 USD dzisiaj. Spójrz na tabelę poniżej.

bitcoin gold futures.Niektóre duże giełdy kryptowalut, takie jak Bitfinex, Binance, Yobit, Coinnest i inne. Bittrex ogłosił również, że użytkownicy posiadający bitcoiny na swojej giełdzie otrzymają BTG.Podobnie miało to miejsce na polskiej giełdzie Bitbay, gdzie użytkownicy posiadający w portfelu Bitcoin otrzymali darmowe monety Bitcoin Gold. Oczekuję, że kiedy BTG na dobre wejdzie na giełdy, a media zaczną trąbić o nowej kryptowalucie ze stajni Bitcoin , cena poleci w kosmos w podobny sposób, jak Bitcoin cash. Oczekuję się, że cena BTG wzrośnie drastycznie, szczególnie gdy media zaczną o niej mówić. Ale czy osiągnie wysokość gotówkową BTC? Kto wie, wszystko, co możemy teraz zrobić, to poczekać i zobaczyć. Trudno mi sobie jednak wyobrazić, że jego cena znacznie spadnie.

Leave A Comment