Kryptowalutykoparka.pl

Nagły wzrost ceny bitcoin. Co się dzieje?

Nagły wzrost ceny bitcoin. Co się dzieje

Nagły wzrost ceny bitcoin. Co się dzieje?

Od ok 24 godzin możemy obserwować nagły wzrost ceny bitcoin. Bitcoin zyskał 8% wartości przekraczając próg 3600 $ co kilka tygodni byki atakują rynek kryptowalut w kilka godzin wędrując ceny.

Przez kilka ostatnich godzin mogliśmy obserwować dynamiczny wzrost ceny bitcoina. Kurs przekraczał kolejne progi 3,000$ 3600$ a nawet 3700 $.

Wysoki wolumen kupna ilustrował niesamowitą presję jaką byki wywarły na rynku. Niektórzy twierdzą, że to nic innego jak tylko rajd niedźwiedzi gdzie aktywa przynoszą krótkoterminowe zyski by stworzyć pułapkę dla byków. Dla innych jest to po prostu „dead cat bounce.”

Nie można jednak nie zauważyć że raz na jakiś czas na rynku kryptowalut pokazują się wysokie zielone świeczki. Nie tylko Bitcoin notuje dynamicznej wysokie wzrosty wraz z nim litecoin zyskuje 30%. tak zaskakujący sytuacja sprawiła że wielu inwestorów zastanawia się co się właściwie dzieje jaka jest przyczyna tak dynamiczny wzrostu i jak długo mogą jeszcze potrwać.

 

Nagły wzrost cen kryptowalut – zyskują nie tylko najwięksi

Według danych z Crypto-Economic Explorer (CEX) CoinDeska, siedem innych kryptowalut posiada obecnie dwucyfrowy 24-godzinny wzrost cen, w tym EOS (EOS), Ether (ETH), Cardano (ADA), Bitcoin Cash (BCH), IOTA, NEO i LISK (LISK).

Poniżej lista kryptowalut które mogą pochwalić się dwucyfrowym wzrostem:

Nagły wzrost ceny bitcoin. Co się dzieje

Podsumowując kapitalizacja całego rynku kryptowalut w ciągu ostatnich 24 godzin zyskała 9% podnoszący z poziomu 112 miliardów do 122 miliardów. Jest to najwyższy poziom od 20 stycznia 2018.

W obecnej sytuacji wycena rynkowa w wysokości 122 miliardów USD odzwierciedla 85-procentową amortyzację ze swojej najwyższej na całym świecie wysokości 820 miliardów dolarów ustalonej w styczniu 2018 roku.

Exit mobile version