Kurs Bitcoin i Ethereum

Kurs Bitcoin i Ethereum

Cóż za rollercoster!! Wsparcie Bitcoin na poziomie 4.300 USD zostało zerwane, Ponadto plotki z Chin wpływały na to, co wydarzyło się na rynku. Szaleństwo cenowe trwało przez 48 godzin, co stanowi główną korektę w wysokim poziomie obrotów handlowych. Korekta była następstwem ogromnej paniki i niepewności. W bardzo krótkim czasie Bitcoin osiągnął 2972 ​​dolarów (Bitcoin stracił w ciągu dwóch dni około 1300 dolarów).

Pierwsza polska giełda kryptowalut

Cały rynek monet kryptograficznych był pod wpływem negatywnych wiadomości pochodzących z Chin. Niektóre pogłoski dotyczyły tego, że chiński rząd blokowałby Chińczyków przed użyciem Bitcoinu, po chińskich decyzjach dotyczących ICO. Ponadto szef JP Morgan, Jamie Dimon, stwierdził, że Bitcoin jest „wielkim oszustwem”, które to oświadczenie zostało opublikowane wśród największych zasobów prasowych i dodawało więcej paliwa do ognia i paniki na rynek. Obecnie rynek oscyluje na poziomie 3600-3700 USD.

Czytaj także:  Konsekwencje boomu na domowe koparki kryptowalut

Po około dwóch tygodniach, wartość Bitcoina wyniosła ponad 4000 dolarów, a nawet była bardzo zbliżona do 5000 dolarów.. Perspektywa ponownych wybików wydaje się bardzo odległa. Wpływ wiadomości z Chin był również zauważalne w przeszłości (główna korekta z 1150 $ do 700 $ w 2016), ale wydaje się, że tym razem, po restrykcjach ICO, nastąpi znaczna interwencja rządu chińskiego zgodnie z użyciem Bitcoin w kraju.

Przeczytaj także: jak zarobić 25% na kryptowalutach w dwa dni!

Rynek krypto czeka na dalsze wydarzenia dotyczące widelec listopadowych (porozumienie z Nowego Jorku). Wiele fałszywych wiadomości trafia na rynek. Niektóre z tych wiadomości wykraczają poza poziom plotek i stają się prawdziwymi artykułami na temat prasy głównej. Pomimo powyższego, wykres Bitcoina jest nadal bardzo pozytywny od początku roku.

Wartość rynku kryptograficznego osiągnęła najwyższy poziom w wysokości 177 miliardów dolarów i poprawiła się w ciągu ostatnich dwóch dni, tracąc około jednej trzeciej wartości. Obecnie limit rynkowy wynosi około 120 mld USD.

Czytaj także:  Apple akceptuje płatności w Dash

Przeczytaj także: Jak grać na giełdzie Bitcoin?

Kurs Bitcoin BTC

Wsparcie na poziomie 4300 USD zostało złamane i można je zobaczyć na poniższym wykresie – linia oporu od sierpnia została uznana za wsparcie dla tego zakresu. Po krótkiej wizycie w obszarze 3000 USD mieliśmy szybką korektę z powrotem do obszaru 3600-3700. Silne oparcie to około 3200 USD. Poziom oporu wynosi około 3800 USD, opór jest bardzo zbliżony. Jeśli złamiemy się, możemy wrócić do obszaru 4000 dolarów.

Kurs Bitcoin BTC
Kurs Bitcoin BTC

Ethereum ETH

Utrzymanie stabilności wokół poziomu 0,069BTC z niewielkimi porywami do 0,067 obszarów. ETH wydaje się być bardzo stabilna w ostatnim czasie. Wskaźnik RSI jest bardzo niski. ICO grupy ERC-20 w sieci Ethereum nadal są bardzo popularne wśród ostatnich ICO. ETH – USD: wpływ korekty Bitcoin jest znaczny. Wykres tworzy duży kształt M, który jest wzorem wskazującym na negatywne zachowanie. Najbliższe wsparcie to 250 USD. Silne poparcie dla 300 dolarów zostało złamane i przekształcone w opór. Gdy Bitcoin dotknął swojego niskiego poziomu podczas wczorajszej korekty, ETH znajdował się na najniższym poziomie 200 USD. Gdzie teraz zmierzamy? Odporność jest bardzo zbliżona do poziomu 280 USD.

Kurs ETH
Kurs ETH

DASH Vs. Bitcoin

wartość DASH była ostatnio bardzo pozytywna, przy niewielkich poprawkach do 0.08BTC. Opór leży w obszarze 0.09BTC. jeśli się złamiem – moglibyśmy pomarzyć, aby powrócić na początek wysokiego poziomu za początku roku na poziomie 0,12 BTC. Vs. USD, pod wpływem korekty Bitcoina, dostrzegliśmy korektę Dasha, ale wydaje się, że są kupujący, a wartość jest teraz z powrotem i blisko 300 dolarów. To jest po dotarciu poziomu 400 dolarów, kiedy Bitcoin był w obrocie około 4 000 dolarów. Ponadto, brytyjska giełda Cex.io dodała niedawno DASH do obrotu. Teraz czas na Bitbay!

Czytaj także:  Blockchain - co to takiego?

Similar Posts