konsolidacja ceny bitcoin

Konsolidacja kursu Bitcoin

Konsolidacja kursu Bitcoin

Jesteśmy aktualnie jesteśmy aktualnie świadkami konsolidacji ceny Bitcoina. Konsolidacja ceny mają to do siebie, że ciężko jest określić, w którym kierunku pójdzie cena. Na poniższej grafice przedstawiliśmy aktualny kurs Bitcoina do dolara, w którym zaznaczyliśmy poziomy wsparcia i oporu, w którym waszym zdaniem warto obserwować. Zaprezentowane wsparcia i opory są naszym zdaniem bardzo ważnym sygnałem do tego czy kurs pójdzie do góry, czy na dół.

Pierwsza polska giełda kryptowalut

 

Wykres - konsolidacja ceny bitcoin
Wykres – konsolidacja ceny BTC/USD

Bitcoin kurs w górę czy w dół

Na rynku jest wiele przesłanek twierdzących za tym, że Kurs jednak pójdzie w górę. Portal inwestycyjny Comparic sugeruje, że za wzrostem kurs Bitcoina takie fakty jak na przykład napływ dużej ilości inwestorów instytucjonalnych takich jak fundusze hedgingowe, instytucje finansowe oraz wzrost ilości kontraktów terminowych na Bitcoina. Comparic twierdzi także że jeżeli cena Bitcoina nie przekroczy 40000 $ to sygnały do jego wzrostu będą naturalnie zanikać.

Ciężko jest wywróżyć obecną zmiany kursu Bitcoina, jednak tak jak wspomnieliśmy wcześniej, naszym zdaniem należy obserwować w wyznaczone wsparcia i opory, bo są to jedyne granicę, które mogą w jakikolwiek sposób sugerować dalszy kurs ceny Bitcoina, jednocześnie sugerujemy daleko posunięta ostrożność przy wchodzeniu na rynek kryptowalut właśnie teraz, bo naszym zdaniem znajduje się on stadium bańki.

Czytaj także:  Kursy kryptowalut - tydzień 1

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *