GameCredits wzrost ceny

GameCredits ostry wzrost ceny – wiemy dlaczego!

GameCredits mocney wzrost ceny!

Od kilkunastu godzin obserwujemy mocny wzrost ceny Gamecredits. Powodem tych dynamicznych wzrostów jest otwarcie sklepu z grami   w którym można płacić dolarami lub GameCredits. Jest to jeden z pierwszych sklepów, a na pewno pierwszym w świecie gamingu sklepem w których mozna równolegle płacić kryptowaluitą i walutą FIAT.

Pierwsza polska giełda kryptowalut

GameCredits pomimo wyboistej drogi jaką przebył przez ostatni rok, dotrzyał swojej obietnicy i wprowdził kryptowaluty w świat gamingu. Na reakcję rynku nie trzeba było długo czekać, Kurs GameCredits na giełdzie BitBay skoczył momentaclie z poziomu 0.41gr do poziomu 0,53gr i nadal rośnie!

Wzrost ceny GameCredits na giełdzie BitBay
Wzrost ceny GameCredits na giełdzie BitBay

Nadchodzi dobra passa GameCredits?

Jak widać z wykresu, cena GameCredits stabilnie rosła. Zapewne miało to związaek z updatem na temat planowanego odpalenia sklepu, co więcej developerzy z GameCredits otrzymali „werbalną obietnicę” 2 letniego dofinansowania zespołu. Plany na nadchodzący okres to:

  • Rozszerzenie funkcjonalności Gamecredits Gaming Store     
  • Dalszy rozwój platform produktowych Fantasy Sports Wagering     
  • Rozwiń rozwój platformy Battle Royale   
  • Rozwój wirtualnego rynku przedmiotów    
  • Marketing i zasięg graczy na poziomie globalnym

Jest to zaledwie zarys planów na nadchodzący okres, zespół zedydował się nie mówić za wiele, tylko wziąc się do roboty.

Wyglada na to, że GameCredits wychodzi na prostą. W zeszłym roku kryptowaluta przeżywała naprawdę ciężkie chwile.  Po rozpadzie oryginalnego zespołu cena spadła dramatycznie. Dość powiedzieć, że w szczytowych momentach na początku stycznia 2018 cena GameCredits na giełdzie BitBay wynosiła blisko 24 złote, aby pod koniec 2018 roku spaśc do poziomu 20 groszy!

Czytaj także:  Konsolidacja kursu Bitcoin

Plany zespołu oraz wsparcie finansowe udzielone developerom doskodnale wróży tej kryptowalucie, a implementacja planu w postaci sklepu z grami akceptującymi token uwiarygadniają team w oczach inwestorów. Dotrzymywanie obietnic to niezwykle wartościowa cecha, zwłaszcza w świecie kryptowalut w którym mamy do czyniwnia z niezliczoną ilością scamow obiecujących przełomowe rozwiązania, jednak często na obietnicach się kończy. Mocno trzymam kciuki za developerow oraz za cały projekt GameCredits.

KUP GAMECREDITS NA GIEŁDZIE BITBAY KLIKAJĄC W PONIŻSZY BANNER:


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *