Bitcoin Price - Trend - Przyszłość - liczba bankomatów Bitcoin na świecie
26 Lip

Bitcoin Price – Trend – Przyszłość – liczba bankomatów Bitcoin na świecie

Bitcoin jest obecnie największą cyfrową walutą na świecie, a jeśli obecna tendencja cenowa ma nastąpić, to dla inwestorów przyszła przyszła przyszłość. W okresie od maja 2016 r. Do maja 2017 r. cena Bitcoina wzrosła ponad 200%. W marcu marża przekroczyła cenę około 190 uncji złota, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy zwiększyła się ponad dwukrotnie. Cena Bitcoina przekroczyła niedawno wartość 2.000 dolarów i obecnie wynosi około 2.300 dolarów, co prowadzi nas do trafnego pytania, jak długo ten wzrost cen będzie kontynuowany?

Pierwsza polska giełda kryptowalut

Ostatnie wahania cen Bitcoina – powody

Zamieszczenie ostatniej deklaracji firmy Bitcoin jako legalnej metody płatności w Japonii, rynek odnotował stały wzrost inwestorów z kraju, co doprowadziło do wzrostu wartości Bitcoin. Po ogłoszeniu wiadomości na temat ostatniej deklaracji Bitcoina jako metody prawnej Płatności w Japonii, rynek odnotował stały wzrost inwestorów z kraju, co doprowadziło do wzrostu wartości Bitcoin. Co więcej, ta zmiana nie ogranicza się tylko do Japonii, coraz więcej krajów otwiera pomysł legalizowania tej cyfrowej waluty i obecnie na całym świecie znajduje się ok. 1,237 bankomatów Bitcoin, a Stany Zjednoczone prowadzą listę z 909 bankomatów w całym kraju. To rosnące międzynarodowe uznanie firmy Bitcoin jako wartościowego podmiotu zachęca do większego zakupu waluty Bitcoin na całym świecie, ponieważ inwestorzy zaczęli postrzegać kryptowaluty jako składnik aktywów, którego wartość nie osłabia znacząco w obliczu niestabilności politycznej. Inwestorzy z krajów, które w ostatnich latach doświadczyły zawirowań politycznych prawdopodobnie przyczyniły się do wzrostu cen Bitcoin. Bitcoin zaznacza swoją obecność na rynkach światowych, jak nigdy dotąd, można go pobierać w bankomatach od Filipin do Kanady i od Australii do Danii.

Czytaj także:  Kurs Bitcoin, kurs Ethereum, kurs Litecoin a Google Trends

Trend Bitcoin – Droga naprzód

Choć cena Bitcoin niedawno uległa pogorszeniu z powodu bieżących kwestii związanych z skalowaniem, wydaje się, że odzyska on płynność wraz z pojawieniem się BIP91 jako możliwym rozwiązaniu problemu. Dzięki członkom wspólnoty Bitcoin, którzy wyrazili poparcie dla tego rozwiązania jako alternatywę dla podziału blokady, cena Bitcoina wzrosła już z 8 tygodni do połowy 1863 $ do bardziej obiecującego poziomu 2329 $ dolarów. Chociaż eksperci uważali, że forking bloku może mieć niekorzystny wpływ na cenę Bitcoin, uważają, że BIP91 jest bardziej niezawodnym rozwiązaniem, które może uniknąć tej ceny zanurzeniu w całości. To rozwiązanie problemu skalowania Bitcoin mogłoby oznaczać, że przyszłość Bitcoin nadal będzie obiecująca, a stały wzrost cen nie może się zakończyć w najbliższym czasie.

Czytaj także:  Co to jest Bitcoin?