wzrost ceny bitcoin cash

Bitcoin cash czterokrotny wzrost ceny w 3 dni!

Cena Bitcoin Cash

Wzrost ceny jest sposodowany sygnałami które napływają z większości stron informacyjnych zajmujących się tematem kryptiwalut. Chodzi mi dokłąnie o artykuły na cointelegraph mogło to być wywołane wstrzymaniem SegWitx2 co spowodowało podział w społeczności Bitcoin owocując przerzuceniem kapitału na Bitcoin Cash.

Pierwsza polska giełda kryptowalut

W ciągu ostatnich dwóch dni cena wzrosła z połowy 500 USD do krótkoterminowych wysokich ponad 2.150 USD. Po tym, jak cena osiągnęła tak wysoki poziom, szybko spadła poniżej 2000 USD, osiągając wartość 1500 USD. Główny spadek był również połączony z szybkim wzrostem cen BTC, wracając z poziomu poniżej 6 000 USD do 6 200 USD.

Wzrost ceny Bitcoin Cash

Wzsorty ceny powodują spekulacje, że niespodziewane anulowanie Segvity2x w tym tygodniu oznacza, że ​​bitcoin może stać się bardziej „składnikiem wartości” niż specjalistycznym protokołem do codziennych płatności. Dotychczas wydaje się, że informacje te wzmocniły atrakcyjność alternatywnych rozwiązań. Na przykład zwolennicy bitcoin cash szczycą się swoją popularnością jako sieć z większymi blokami (a więc, teoretycznie, większą przepustowością), zachęcając niektórych inwestorów do wyjścia z bitcoinu i do gotówki bitcoinowej. Kilku zwolenników nawet posuwa się tak daleko, że wyobrażenie sobie ewentualnego (ale prawdopodobnie nieprawdopodobnego) „wywrotki” może wystąpić, jeśli BCH wyprzedza bitcoiny.

Czy społeczności bitcoin grozi stały rozłam czy jest to chwilowa czkawka? Czas pokaże, tymczasem poniżej zmaieszczam wykres ilustrujący ostry wzrost ceny bitcoin cash na giełdzie Bitbay podczas ostatnich 3 dni. Cena z poziomu 2300 poszybowała do chwilowego szczytu 9900zł.

wzrost ceny bitcoin cash
cena bitcoin cash

Wzrosty cen kryptowalut

Tak spektakularne wzrosty cen kryptowalut nie są rzadkością. Rynek ten charakteryzuje się dużą dynamiką przez co stanowi doskonałe miejsce spekulacji. O sporych i nagłych wzrostach cen pisaliśmy już wcześniej w przypadku liska (dwukrotnie: tu oraz tu), gamecredis i bitcoin. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na kryptowalutach, możesz zacząć od rejestracji na Bitbay najstarszej i najpopularniejszej w Polsce giełdzie kryptowalut, klikając w poniższy banner:

Czytaj także:  Czy warto jeszcze inwestować w bitcoin?
Bitbay polska giełda kryptowalut
Bitbay polska giełda kryptowalut

Similar Posts