Apple akceptuje płatności w Dash
24 Lip

Apple akceptuje płatności w Dash

Apple akceptuje płatności w Dash – Apple odrzucił decyzję o odmowie dostępu do aplikacji App Store dla aplikacji integrujących Dash, a teraz waluta może być z powodzeniem wykorzystana w każdej odpowiedniej aplikacji w App Store.

Pierwsza polska giełda kryptowalut
Dash oficjalnym środkiem płatności w Apple App Store

 

Dash oficjalnym środkiem płatności w Apple App Store

Dash, szósta największa cyfrowa waluta przy całkowitej kapitalizacji rynku (szacowana na około 1,4 miliardów dolarów w czasie prasy) została oficjalnie zatwierdzona do użytku w App Store.

Firma Apple formalnie odwróciła swoją decyzję z zeszłego roku, aby zapobiec dostępowi do App Store w aplikacjach integrujących Dash, w wyniku obszernego odwołania zespołu Dash. Oznacza to, że waluta może być zintegrowana i z powodzeniem wykorzystywana w dowolnej aplikacji, w tym portfelach typu „multi-blockchain” i własnym portfelu firmy Dash, w App Store.

Przeczytaj także: jak zarobić 25% na kryptowalutach w dwa dni!

Prezes firmy Dash Core, Ryan Taylor, podkreślił, że dla użytkowników Dash ma kluczowe znaczenie dla dostępu do swoich funduszy na różnych platformach, w szczególności na urządzeniach mobilnych, a fakt, że Apple uznaje zwiększone zapotrzebowanie i znaczenie Dasha, mówi do Postępy w dotarciu do większej liczby użytkowników.

„Apple znajduje się w trudnej sytuacji. Ostatecznie próbują zwrócić uwagę na bezpieczeństwo użytkowników, uniemożliwiając projektom mniej wiarygodnym dostęp do ekosystemu Apple Store. W przeszłości wiele nieudokumentowanych i nieoficjalnych portfeli Dash przebijało się przez proces przeglądowy, pozostawiając użytkownikom wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa tych opcji. Teraz, gdy Dash jest cyfrową walutą zatwierdzoną przez Apple, oferujemy naszym użytkownikom oficjalnie zatwierdzoną opcję portfela. Nasi użytkownicy mogą z pewnością korzystać z portfeli Dash, które są utrzymywane, oficjalnie wspierane i znane jako bezpieczne. Apple wykazało chęć umożliwienia godnej cyfrowej waluty na swoją platformę, ale wymaga to niewiarygodnej ilości należytej staranności z ich strony. Cieszymy się, że zdecydują, że firma Dash jest warta znacznego wysiłku w celu oceny i jesteśmy zadowoleni z wyniku „- dodał Taylor.

Czytaj także:  Czym są kryptowaluty?

 

W ciągu ostatniego roku deweloperzy i firmy z branży blokowej złożyli kilka portfeli zintegrowanych z firmą Dash w App Store, których zdecydowana większość została odrzucona. Pomimo trudności z poznaniem dokładnych danych, firma Apple zatwierdziła około dziesięć cyfrowych walut używanych w App Store, w tym Dash, Bitcoin, Ethereum, Lisk, Steem, Litecoin i Ripple.

Dash Apple

Jest prawdopodobne, że Apple zaczął akceptować cyfrowe waluty bardziej swobodnie, ponieważ coraz większy odsetek klientów teraz widzi cyfrowe waluty jako realną opłacalność w handlu elektronicznym, zwracając szczególną uwagę na wzrost całego cyfrowego rynku walutowego, Która wzrosła gwałtownie z 18 mld USD w dniu 1 stycznia 2017 r., Do około 82 mld USD obecnie.

Dynamiczne wzrosty kursu Dash przekonały Appla

Niezbędne 6-stronicowe sprawozdanie dotyczące ciągłego wzrostu i innowacyjności Dash umożliwiło zatwierdzenie Apple, powiedział Tailor:

Czytaj także:  ICO - jak nie dać się oszukać.

 

„Uważamy, że Dash jest już znacznie lepszą cyfrową walutą w porównaniu z innymi opcjami, a wraz z naszym wydaniem Evolution, które nastąpi etapami w przyszłym roku, nasze doświadczenie będzie jeszcze bardziej zróżnicowane. Ponadto chcemy zaspokoić potrzeby naszych użytkowników, a poparcie dla produktów firmy Apple znajduje się na szczycie listy życzeń użytkowników. Krótko mówiąc, priorytetami naszych użytkowników są priorytety naszych użytkowników. Nie mogliśmy być bardziej zadowoleni, że Apple zdecydował, że Dash jest warta uznania za jedną z niewielu zatwierdzonych cyfrowych walut na swojej platformie. W naszych bazach użytkowników jest wiele nakładek, ponieważ obie jednostki koncentrują się na optymalizacji doświadczenia użytkowników końcowych i sprawiają, że nasze produkty są przyjemnością „.

Czytaj także:  Jak zarabiać na kryptowalucie?

 

Dodatkowo według zespołu Dash planują większe inwestycje w aplikację na iOS, aby w krótkim czasie dodać dodatkowe funkcje i ulepszenia. Jednocześnie stwierdzają, że początkowa wersja obejmuje obsługę wysyłania płatności InstantSend.

 

Oficjalny portfel Dash firmy zgodny z systemem iOS, zbudowany przez zespół Dash Core, jest teraz gotowy do pobrania w App Store.