Bitbay przenosi się na maltę
Polub nas:

Bitbay przenosi się na Maltę

Bitbay przenosi się na Maltę – to już pewne. Wczoraj w wywiadzie dla FX MAG Sylwester Suszek założyciel największej i najstarszej polskiej giełdy kryptowalut Bitbay oznajmił, że definitywnie przenosi się na Maltę wraz z całą infrastrukturą.

Swoją decyzje motywuje tym, że w Polsce nie ma woli realnej dyskusji na temat kryptowalut, rynek jest opresyjny a działania rządu są skierowane raczej przeciw kryptowalutom, tworzą klimat nieprzyjazny dla tej technologii.

Sytuacja kryptowalut w Polsce

Nie ma się czemu dziwić, najpierw genialny rząd wraz z KNFem stworzył szkalującą kryptowaluty kampanię „Uważaj na kryptowaluty”. Następnie ubił giełdę, AbuCoins, w międzyczasie domagając się wydania danych nazw i kont bankowych użytkowników giełdy. Przypominamy, że najwięksi kryptowalutowi gracze już przenieśli się na Maltę.

„Wszyscy się już przenieśli – BitBay był ostatni”

Sylwester Suszek CEO BitBay

Moim zdaniem

Moim zdaniem to bardzo dobry i rozsądny ruch, jak mawiał pewien mądry człowiek „z idiotami się nie rozmawia tylko wali się ich po kieszeni”. Bardzo mnie to cieszy, że Bitbay zabiera swoje pieniądze i idzie tam gdzie nie będzie szkalowany a dane użytkowników będą bezpieczne. Poniżej zamieszczam wywiad jaki Sylwester Suszek udzielił FX MAG

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Polub nas: